Ana Sayfa Ana Sayfa

HEP OYUNLAR SENARYOLAR !Son iki haftada 5 puan kaybettik. Kötü oyun ve şanssız sakatlıklar bir yana; Yaşar Kemal Uğurlu ve Alper Ulusoy isimli Nihat Abilerinin tetikçileri ve onları koruyan düzen kaybedilen 5 puanın bizzat baş sorumlularıdır!

Sayısız maçta aleyhimize kasıtlı kararlar veren bu iki tescilli Galatasaray düşmanı, Galatasaray maçı almayı bırakın hakemlik yapacak vasıfta bile değilken; bu yıl yarışın en kritik haftalarında takımımıza sahiplerinin çelmesini taktılar!

Rize'de Andone pozisyonunda bariz penaltımızı vermeyen, Rizeli oyuncuların sert oyununa faul bile çalmayıp maçı neredeyse kartsız tamamlatan Galatasaray düşmanı Y. K. U. Bu hafta sahipleri tarafından Fenerbahçe maçına VAR hakemi atanarak ödüllendirildi!

Alper Ulusoy ve VAR tetikçisi Cüneyt Çakır isimli tetikçiler ise önce rakibimizin 2. Golündeki bariz ofsaytı geçiştirdi! İptal etmek zorunda kaldığı golde ise gözünün önündeki faulu vermeyerek niyetini belli etti, saha içi kaosu artırdı.

Yaptıkları yetmemiş olacak ki daha topu aut noktasına koyar koymaz Okan'a sarı kart gösteren art niyetli tetikçi, Sonrasında da son çare olarak, onlarca yıldır sahalarda uygulanmayan 6 saniye kuralını uygulamayı aklına getirdi! 

Sahada futbolcu sağlığını korumak ve adaleti sağlamakla yükümlü hakemler, sahiplerinin güdümlü düdüğü haline gelerek verdikleri adaletsiz kararlarla oyuncuların sağlığıyla, kulübümüzün emekleri ile kahpece oynuyorlar! 

2 senedir başta TFF olmak üzere ittirdikleri takımların elinden söke söke aldığımız kupaların intikamı için canla başla çalışan bu hakem görünümlü emek hırsızlarına ve bunların tasmasını elinde tutanlara bu ülkede futbol dünyası dar edilmeli!

Türk futbolunun dibine dinamit yerleştiren bu zihniyet ile; Yönetimden başlamak üzere tüm Galatasaray Camiası topyekün savaşmalı ve futbolumuz bu şeref yoksunlarından derhal temizlenmelidir!

ultrAslan 


22 Haziran 2020 Pazartesi 00:07

Atatürk ve Galatasaray
Unutmayacağız!
ultrAslan Forum
ultrAslan Ürünleri
Fotoğraf Galerisi
Copyright © 2001 - 2011 ultrAslan. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.