Ana Sayfa Ana Sayfa

BÜYÜK GALATASARAY CAMİASINA...İçinde bulunduğumuz durumdan yola çıkarak hissiyatımızı yansıtan bir yazı kaleme alıp sizlerle paylaşma gereği doğmuştur.

Galatasaray Futbol takımı ilk kez zor günlerden geçmiyor, muhtemelen bu son da olmayacak. Ancak biliyoruz ki bu kötü sonuçlar, kötü performanslar ancak birlik ve beraberlikle ve Galatasaray'a yakışır şekilde savaşarak aşılacağından şüphemiz yok.

Sezon başından bu yana alınan kötü skorlardan daha çok sahada üstündeki Formaya yakışır MÜCADELE etmeyen, skorlara İSYAN etmeyen, hedefe ulaşmak için ÇABA sarf ETMEYEN bir oyuncu grubuyla karşı karşıyayız.

Bizler cefakar Galatasaray taraftarı olarak her zaman söylediğimiz gibi en kötü gün bugünse bugün daha yüksek sesle Galatasaray felsefesi ile yaşadık, yaşarız. Geçtiğimiz sezonlarda KİMSENİN İNANMADIĞI ZAMANLARDA bu armaya, hocamıza ve takıma inancımızı her şartta gösterdik, yine göstermeye devam edeceğiz.

Ancak oyuncularımızdan da sahada Cuma günü oynanacak Rize maçından itibaren bu formaya yakışır, inancımızı artıracak, bizleri arma için savaşmaya daha fazla motive edecek mücadeleyi ve oyunu görmek tek isteğimiz.

Hocamız Fatih Terim’in önderliğinde, Florya'dan Ali Sami Yen'e; soyunma odalarından yeşil sahaya; deplasman yollarından tribünlere kadar GALATASARAY ARMASININ SORUMLULUĞUNU HİSSETME, FORMA İÇİN BENLİĞİNİ ORTAYA KOYMA VE BU RENKLER İÇİN CANINI DİŞİNE TAKIP SAVAŞMA ZAMANIDIR!

Malzemecisinden en üst düzey yöneticisine, en genç oyuncudan en yıldızına, tribündeki taraftarlardan tv başında destek verenlere kadar Galatasaray için sahaya odaklanma, sahada varını yoğunu ortaya koyma zamanıdır!

Bugün, kötü günlerde Galatasaray için her şeyini ortaya koyup gidişatı tersine çevirmek için savaşanlar ile Galatasaray camiasından faydalanan ama elini taşın altına koymayanları, sessizce köşesinde bekleyenleri ayırt etme zamanıdır!

Cuma günü sezona adeta yeniden başlıyorcasına biz tribünde Ali Sami Yen'deyiz! Hocamız ve futbolcularımızın da aynı duygular ve aynı inanmışlık ile sahaya çıkacağına inanıyor ve Cuma'yı iple çekiyoruz!

ŞAMPİYONLUĞA İNANANLARLA OMUZ OMUZA OLMAK İSTİYORUZ!

ultrAslan


30 Ekim 2019 Çarşamba 21:45

Atatürk ve Galatasaray
Unutmayacağız!
ultrAslan Forum
ultrAslan Ürünleri
Fotoğraf Galerisi
Copyright © 2001 - 2011 ultrAslan. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.