Ana Sayfa Ana Sayfa

GALATASARAY HALKINDIR, LİSECİLERİN DEĞİL!Türkiye’nin en büyük markası, dünya kulübü olması için her türlü imkana sahip olan Galatasaray camiası; BUGÜN BİR KEZ DAHA KENDİSİNİ LİSE DUVARLARI İÇİNE HAPSETMEYE ÇALIŞAN VİZYONSUZ LİSECİ ZİHNİYET TARAFINDAN KAOSA DOĞRU ÇEKİLDİ!

Yakın tarihin EN REZİL ESKİ BAŞKANI olan DURSUN ÖZBEK’İ mali ve idari korkunç zararlarına rağmen LİSECİ DİYE İBRA EDEN Genel Kurul; O'nun bıraktığı enkazı devralma cesareti gösteren LİSECİ OLMAYAN MUSTAFA CENGİZ YÖNETİMİNİ 689 oyun 358'i ile idari yönden İBRA ETMEDİ!

Hiçbir gerekçe olmadan idari ibrasızlığı sadece yönetimler üstünde bir tehdit ve lisenin tahakküm aracı olarak kullanan bu rezil güruhun tek amacı Galatasaray'ı yönetilmez kılıp kendi kafalarındaki dar ve karanlık sınırlara hapsetmektir!

Taraftar sayısı 10 milyonlarla ifade edilen bir CAMİANIN GELECEĞİNE SADECE 358 TANE LİSE SEVGİSİNİ GALATASARAY SEVGİSİ VE MENFAATLERİNDEN ÖNE KOYAN ŞAHISLAR KARAR VERİYOR olması da bu zümrenin camiamıza nasıl zararlar verdiğini, sistemin bozukluğunu bir kez daha göstermiştir!

BUNLARIN ZİHNİYETİ Galatasaray Eğitim Vakfı Başkanı İnan Kıraç’ın arka bahçesi haline gelen Galatasaray Üniversitemizin adını kullanarak GALATASARAY DÜŞMANLARINA ÖDÜL VERECEK kadar karanlık ve onarılmazdır!

Galatasaray taraftarlarının sesi olarak bizler; bu kirli hesapları olan zümrenin karşısında daha gür bir sesle daha güçlü ve daha kararlı duracağız!

GALATASARAYIMIZI SİZİN KÖHNE ZİHİNLERİNİZDEN DEFALARCA SÖKÜP ALDIK, YİNE ALIP “SİZE RAĞMEN” BU ARMA İLE DÜNYAYA KAFA TUTACAĞIZ!

ŞUNU KAFANIZA KAZIYIN : 
GALATASARAY HALKINDIR, LİSECİLERİN DEĞİL!

Galatasaray’ın önüne koyduğunuz hesabınız, kitabınız, rantınız, menfaatiniz, zihniyetiniz batsın!

ultrAslan


23 Mart 2019 Cumartesi 23:18

Atatürk ve Galatasaray
Unutmayacağız!
ultrAslan Forum
ultrAslan Ürünleri
Fotoğraf Galerisi
Copyright © 2001 - 2011 ultrAslan. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.