Ana Sayfa Ana Sayfa

ÇİZGİYİ AŞTINIZ...Bugün yapılan Olağanüstü Genel Kurul sonucu mevcut yönetimin istediği bazı yetkiler Genel Kurul üyelerinin bir bölümünün oylarıyla reddedildiğini üzüntüyle izledik.


Son seçimde kullanılan 4803 oyun 2525'ini alan bir yönetimin taleplerini değerlendirmek için 500 civarı kişinin lütfedip (!) oylamaya katılması başlı başına bir SKANDALDIR!


Üstüne üstlük bu oylama öncesinde Galatasaray yönetimleri üzerinde tahakküm kurmayı alışkanlık haline getirmiş SEÇKİNCİ KÖHNE ZİHNİYETİN küstah konuşmaları da yine Galatasaray Camiasının itibarına darbe vururcasına medyaya yansımıştır...


İsmen varlığı bilinen, ama Galatasaray yararına bir taşı yerinden kaldırmamış, kaldırana da destek olmamış bu güruh KENDİ İÇLERİNDEN BAŞKAN SEÇTİREMEDİKLERİ İÇİN BUGÜN MİLYONLARIN GÖZÜ ÖNÜNDE MEVCUT YÖNETİMİ ÇALIŞAMAZ HALE GETİRMEYE ÇALIŞMIŞTIR.


Ve bundan da ötesi talep edilen maddeler hususunda geçmiş yönetimlere alkış kıyamet yetkiler verenler, "bilmediğiniz çok şey var" diyerek gizemli hava yaratanlar; kime yetki vereceklerini bile doğru seçemedikleri ortaya çıkınca bugün saf değiştirip mevcut yönetimin önüne taş koymuşlardır!


"LİSECİYSE SORUN DEĞİL, KULÜP BATSIN; liseci değilse hiçbir şey yapmasın" mantığında olan BU HASTALIKLI KAFALARIN TEK ARZULARI GALATASARAY SAYESİNDE KAZANDIKLARI STATÜYÜ NE PAHASINA OLURSA OLSUN KORUMAK olduğu bir kez daha gözler önüne serilmiştir.


Öyle ki ÖNCEKİ SKANDAL YÖNETİME Florya satışı için YETKİ VERİRKEN ALKIŞ TUTANLARLA; bugün sattıkları Florya'nın yerine yapılacak Kemerburgaz Tesisleri için istenen yetkiye BUGÜN RED OYU VERENLER AYNI KİŞİLERDİR!


SADECE İSTEDİKLERİ SEÇİLMEDİ DİYE kendi sattıkları tesislerin yerine yeni ANTRENMAN TESİSLERİNİN YAPILMASINI ENGELLEMEK İÇİN EL KALDIRAN BU GALATASARAY DÜŞMANI, STATÜ DÜŞKÜNLERİ ASLA UNUTULMAYACAKTIR.


Şunu unutmayın; Galatasaray'a zarar verecek yanlış karar verirseniz itiraz ederiz!

AMA RÖVANŞINIZ UĞRUNA GALATASARAY'IN ÖNÜNE TAŞ KOYMAK İÇİN EL KALDIRIRSANIZ, O ELLERİN KARŞISINA 30 MİLYON GALATASARAYLI DİKİLİRİZ!


O salonlarda ne olduğunu bilmediğiniz, ölçmeye tartmaya zihinlerinizin yetmediği konulara sadece mensup olduğunuz zümreye göre oy kullanarak; 30 MİLYON TARAFTARIN GALATASARAY'INA YÖN VEREMEYECEĞİNİZİ ÖĞRENECEKSİNİZ!


Borcu eleştir, başarı gelmezse eleştir, branşları eleştir, her şeyi eleştir, elini taşın altına koyma; ama elini değil vücudunu ortaya koyanlar LİSECİ değilse muhalefet et! BU MU SİZİN GALATASARAYLILIĞINIZ?


Bugün altında toplantı yaptığınız sarı kırmızı armayı yüceltmek için sahalarda sporcular, dünyanın her yerinde taraftarlar mücadele ederken, sizler ARMANIN ETRAFINA ÖRDÜĞÜNÜZ DUVAR İÇİNDE KALMASI İÇİN GALATASARAY’A ZARAR VERMEYİ BİLE GÖZE ALDINIZ.


ÇİZGİYİ AŞTINIZ...


ultrAslan29 Eylül 2018 Cumartesi 23:30

Atatürk ve Galatasaray
Unutmayacağız!
ultrAslan Forum
ultrAslan Ürünleri
Fotoğraf Galerisi
Copyright © 2001 - 2011 ultrAslan. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.