Ana Sayfa Ana Sayfa

GALATASARAY HALKINDIR, LİSECİ ELİTLERİN DEĞİL!Bugün Galatasaray Spor Kulübü eski "geçici" başkanı Duygun Yarsuvat’ın yaptığı ayrıştırmacı açıklamalar yıllardır Galatasaray’ın temel sorunlarının temelini bir kez daha ortaya koydu!

Kulübün elit kalması için kulübe üyeliğin sınırlandırıldığını anlatan Galatasaray’ın eski "geçici" başkanı, dünya gerçeklerinden ne kadar uzak olduğunu açıkça ispatladı.

Dünyada “ELİT FUTBOL KULÜPLERİ” olarak nitelenen birçok kulübün ÜYE sayısını koruyarak değil, aksine artırarak bu seviyeye geldiği bir gerçektir. Bayern Münih’in 271 Bin, Arsenal’in 225 Bin, Real Madrid’in 207 Bin ve Barcelona’nın 154 Bin civarı üyesi bulunuyor. (Rakamlar değişiklik gösterebilir) Bu ve benzeri kulüpler her sene gelişim gösterip, dünyada ilgi toplarken, çok ciddi üyelik gelirlerinden faydalandığı unutulmamalıdır. Örneğin; Bayern Münih’in, üyelik sisteminden 2015 yılında 11,5 Milyon Euro gelir elde etmesi gibi.

Galatasaray’ı ELİT olarak koruduğunu iddia edenler yüzünden, bugün bu kulüplerin arasında yarışma hakkımızı dahi kaybetmiş durumdayız!

Kulübün ELİT kalması değil, KENDİLERİNİN KULÜBÜN ELİTLERİ OLARAK KALMASI İÇİN Galatasaray’ın çöküşüne dahi göz yuman bu zihniyet artık sürdürülemez!

İdari – Mali skandalları SÖZDE ELİTLİKLERİNE laf gelmemesi için sümenaltı eden güruhun ve bu yapının Galatasaray’ı düzlüğe çıkarması mümkün değildir!

Dünyada 30 Milyon Taraftarı olan bir kulüp, yarısından fazlasının aidat dahi ödemediği 13 Bin kişinin verdiği kararlara mahkum edilmez!

30 Milyon Taraftarı olan bir kulüp 2800 oyla kendine Başkan seçemez!
Defalarca aynı yanlışı yaparak doğruya ulaşılamaz!

ÇEKİLİN GALATASARAY’IN ÖNÜNDEN!
LİSECİ ZİHNİYETLERİNİZİN DEĞİL, HALKIN GALATASARAY’I BÜYÜKTÜR!
VE GALATASARAY HALKIN OLARAK KALACAKTIR!

BU DÜZEN BİR GÜN YIKILACAK...

KÜÇÜK OLSUN BİZİM OLSUN ZİHNİYETİ SON BULACAK!

ultrAslan


3 Mart 2017 Cuma 01:22

Atatürk ve Galatasaray
Unutmayacağız!
ultrAslan Forum
ultrAslan Ürünleri
Fotoğraf Galerisi
Copyright © 2001 - 2011 ultrAslan. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.