Ana Sayfa Ana Sayfa

AÇIKLAMA | #ÜlkeriBoykotEtDeğerli Galatasaraylılar ve Kamuoyunun Dikkatine !

Bilindiği gibi 2013-14 Sezonu Basketbol Ligi final serisi süresince camiamıza  karşı ahlaki sınırları zorlayan "şikecilerin" en büyük destekçisi Ülker grubuna,  yaşanan olaylara göz yummasından ötürü bir boykot kampanyası başlatmıştık.

Boykotun ilk gününden beri amacımız da, söylemlerimiz de, üslubumuz da netti.  Galatasaray'a karşı sportif olmaktan uzak, ahlak dairesine sığmayan saldırılara,  ilgili grubun seyirci kalmasından ötürü camiamızı bu konuda bir arada tutmaya  ve camianın hakkını omuz omuza bu kurumlara karşı korumaya çalıştık. 

“Malum marka” ise boykotumuzdan dolayı ultrAslan'a ve Başkanımız Veysel Giley'e  davalar açarak tüm iletişim kanallarında mahkeme kararlarıyla GALATASARAY  taraftarını susturmaya çaba sarf etti. 

Bu konudaki kararlılığımız “malum markayı” rahatsız etmiş olacak ki İKİNCİ DEFA  ultrAslan’ı ve protestomuza katılan Galatasaray taraftarlarını yine hukuk yoluyla  susturmaya çalışmış ama mahkeme “haklı protestomuzu” susturmaya ve sindirmeye  çalışan “malum markaya” verdiği kararla TOKAT ATMIŞTIR!

Kamuoyu biliyor ki boykotumuz kişilere ve kurumlara asla hakaret içermeden  sportif ve ahlaki açıdan durdukları yerin yanlışlığını göstermek için başlamış  ve devam etmiştir. Ancak anlaşılıyor ki bu hareket sadece "ticari bir markayı" değil başka birilerini de rahatsız etmiştir. Israrla ticari itibarlarının zedelendiğini  iddia edenler, GALATASARAY taraftarını BİR KEZ DAHA hukuki zeminde de tamamen  karşılarına alarak ticari marka ünvanının çok ötesinde artık GALATASARAY karşısında  bir "TARAF" olmayı AÇIKCA tercih etmiştir. 

Başlattığımız boykottan dolayı marka itibarını zedelediğimizi iddia eden zihniyetin,  “ŞİKE HÜKÜMLÜLERİ” ile omuz omuza yürüyerek 70 yıllık markanın itibarını nereye düşürdüklerini anlatmaya lüzum bile görmüyoruz.

Sürecin başından itibaren bilinçli veya bilinçsiz finanse ettiği rezilliklerden dolayı  GALATASARAY camiasından özür dilemek bir yana boykotu bir şekilde durdurma  çabasına giren “Ülker grubu” yetkilileri bilmelidirler ki ne davalarınız ne de aracılarınız bu boykotu bitiremeyecektir! Bu büyük hareketin ilk anından beri korkularından dolayı her yolu mübah görenler, her zaman hakkın yanında olan  GALATASARAY camiasını vazgeçiremeyecektir !

Tüm dünyada bulunan eşsiz Galatasaray taraftarının kalbi, beyni, ruhu, nefesi ve sesi  olan ultrAslan'ı ve milyonlarca Galatasaray taraftarını hukuk yolu ile susturmaya çalışanlar bilmelidir ki; BOYKOTUMUZ KOŞULSUZ SÜRECEKTİR!

Spor’a katkı altında “ŞİKE HÜKÜMLÜLERİNİ” finanse edip aynı yolda yürüyerek  yaptıkları “AHLAKSIZLIKLARA” göz yuman “malum marka” bizleri  ASLA SUSTURAMAYACAKTIR!

Sosyal medya’da “malum markayı” protesto ettiği için Ülker grubu tarafından  mahkeme yolu ile susturulmaya çalışılan Galatasaray taraftarlarının sonuna kadar YANINDAYIZ!

ÜLKER ALMA, ALDIRTMA! #ÜlkeriBoykotEt

Yaşasın GALATASARAY!
Yaşasın Bağımsız ultrAslan


20 Kasım 2014 Perşembe 21:43

Atatürk ve Galatasaray
Unutmayacağız!
ultrAslan Forum
ultrAslan Ürünleri
Fotoğraf Galerisi
Copyright © 2001 - 2011 ultrAslan. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.