Ana Sayfa Ana Sayfa

ultrAslan Ali Sami Yen’e sahip çıktı


ultrAslan Ali Sami Yen’e sahip çıktı

Yurtsan ATAKAN - Hürriyet - 20.08.2008

yurtsan@hurriyet.com.trGalatasaray’a sponsor olan Türk Telekom’a geçen hafta yaptığım jest çağrısına Galatasaray’ın kaliteli ve etkili taraftar grubu ultrAslan’dan büyük destek geldi.

ultrAslan’ın İnternet’teki sitesi ultrAslan.com’un kapağından destek çağrısıyla duyurulan "Türk Telekom, Ali Sami Yen jesti yapmalı" başlıklı yazıma, sitenin forum bölümünde de taraftarlardan yoğun destek geldi.

Aklın yolu bir. Yapılan sponsorluk anlaşmasından hem Türk Telekom’un hem Galatasaray’ın maksimum fayda sağlayabilmesi için Türk Telekom’un bu jesti yapıp, isim hakkını 10 yıllığına kiraladığı Galatasaray’ın yeni stadının adını "Türk Telekom Stadı" yerine "Türk Telekom Ali Sami Yen Stadı" olarak kullanması herkesin yararına.

Türk Telekom’un ödediği sponsorluk bedelinin karşılığı olarak Galatasaray’ın yeni stadının adında markasını kullanmak istemesi de doğal.

Öte yandan stadına kurucusunun ismini veren ilk Türk kulübü Galatasaray. "Ali Sami Yen Stadı" Galatasaray’ın büyüklüğünün ve Galatasaraylı taraftarların eşsiz gücünün bir simgesi.

Türk Telekom Türkiye’nin en nezih taraftar kitlesine sahip Galatasaray’a sponsor oluyor. Başarısı da son bir adıma bağlı.

Bir tarafta on milyonlarca dolar ödeyip, sempati beklerken antipati ve öfke çekmek var. Diğer yanda "Türk Telekom Stadı" olarak kiralanan isim hakkını "Türk Telekom Ali Sami Yen Stadı" olarak kullanarak milyonların sempatisini ve gönlünü kazanmak.

Türk Telekom için ne kadar kolay bir seçim; değil mi?20 Ağustos 2008 Çarşamba 

Atatürk ve Galatasaray
Unutmayacağız!
ultrAslan Forum
ultrAslan Ürünleri
Fotoğraf Galerisi
Copyright © 2001 - 2011 ultrAslan. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.