Ana Sayfa Ana Sayfa

Ahlaksızlığın lüzumu yok!


Ahlaksızlığın lüzumu yok!
Alpaslan Dikmen
28.04.2008

Sayın Ercan Saatçi,
Maç sonrası yazınızda G.Saray taraftarına aklınızca şersiz terör örgütünü kastederek bir yakıştırma yapmak istemişsiniz. Bunları maçın sonucunun sizde yarattığı acının histerisi ile olduğunu düşünüyorum. Yoksa böyle bir saçmalığı siz bile (!) yazmazdınız.

Sizin bu muhteşem fikrinizden yola çıkarak www.antu.com  da hemen bir giriş sayfası hazırlayıp “Ne işi var bu renklerin statta? Galatasaraylı şehitlerin kemikleri sızlıyor” gibi bir saçmalama konseri vermek istedi ancak hemen birkaç dakika sonra www.ultrAslan.com ‘da [ Fenerbahçe Armasının içinde bulunan Sarı, Kırmızı ve Yeşil renkler (hani sizin kastettiğiniz şerefsiz terör örgütünün renkleri) ortaya dökülünce “Ulan biz ne yaptık, aynı renkler 100 yıldır bizim amblemimizin içinde de var”deyip hemen ve utançla sildiler o giriş sayfasını…

Sayın Saatçi,
”El yumruğu yemeyen kendi yumruğunu balyoz zanneder”  derler… Siz de hep F.Bahçe maçlarını seyrettiğiniz için F.Bahçe taraftarının yaptığı görsel şovları ilk olarak hep onlar yapıyor sanıyorsunuz herhalde… Koreografi denilen şov Türkiye’de her ilki yapan Galatasaray ile başladı… Bu tip şovların üstadı da ultrAslanlardır… Hem de tek kuruşunu bile yöneticilerden çarpmadan kendi cebimizdeki parayla yaparız… Böylesinin daha makbul olduğuna inanırız çünkü.

Sizden böyle bir emeğe saygı göstermeni elbette ki beklemiyorum…  Ama ahlaksızlığın da lüzumu yok. Size bir şey ispat etmeye de gerek görmüyorum. Tek söyleyeceğim ultrAslan Liderleri İstiklal Marşı okunurken gözyaşlarını saklayan insanlardır.

Sezon başından beri Ali Sami Yen’in Kapalı Tribününde asılı duran  “ Hepimiz Mehmetçiğiz” pankartı da size kapak olsun.28 Nisan 2008 Pazartesi 

Atatürk ve Galatasaray
Unutmayacağız!
ultrAslan Forum
ultrAslan Ürünleri
Fotoğraf Galerisi
Copyright © 2001 - 2011 ultrAslan. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.