Ana Sayfa Ana Sayfa

Tek Yumruk Olduk!


Tek Yumruk Olduk!
Alpaslan Dikmen
14.04.2008 - Fotogol


Trabzonspor ile oynayacağımız maç öncesi Tribün Liderimiz Sebahattin Şirin ile kafa kafaya verdik ve takımı gaza getirecek ve taraftarın beklentisini onlara zerk edecek bir pankart düşündük.

Aslında maçı kazanacağımızdan yüzde yüz emindik çünkü maç sonunda açacağımız pankartı yaptırmıştık bile… Nitekim üzerinde ultrAslan imzası bulunan “ 4 KALDI “ yazılı olan pankartı maçın bitimine 10 dakika kala açtık tribünde. Aynı zamanda yine Kapalı Tribünde, hafta boyunca, GSStore’larda satılacak olan “Hedefe 4 Kaldı” formalarının da tanıtımını yapan 25 m2.’lik bir pankartı açtık.

Bunlar bizim inancımızı yansıtıyordu… Ama dedik ya topçuları da gaza getirmek için bir şeyler yazmak lazımdı. Onu da maç öncesi açtığımız (Sebahattin Reis’in fikridir) “ 5’te 5 İSTİYORUZ ” yazılı pankart ile gerçekleştirdik.

Futbolcularımız tribünü selamlamak için önümüze geldiklerinde hepsini gözü bu pankarttaydı. Aynı anda yaptığımız tezahüratın sözleri de onları etkilemiş olmalıydı. Çünkü şöyle diyorduk bu mükemmel tezahüratta;

“Haydi Bastır Galatasaray…
En Büyüksün Galatasaray…
Yönetim, Futbolcu, Taraftar…
Şampiyonsun Galatasaray”


Kısacası Tek Yumruk, Tek Yürek olduğumuzu belgeliyorduk.

Allah razı olsun ki onlar da bu beklentiyi tek tek yerine getiriyorlar.

Haftaya –eğer fahiş bir bilet fiyatı uygulanmazsa- Olimpiyat Stadı’nda yaklaşık 80 bin Galatasaraylı “3 Kaldı” diyecektir.


14 Nisan 2008 Pazartesi 

Atatürk ve Galatasaray
Unutmayacağız!
ultrAslan Forum
ultrAslan Ürünleri
Fotoğraf Galerisi
Copyright © 2001 - 2011 ultrAslan. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.